Bugun...YENİ DÜNYA PARTİSİ GENEL BAŞKANI GÜNDÜZ, KANAL BİTLİS'E KONUK OLDU

Tarih: 01-04-2017 18:11:01 Güncelleme: 01-04-2017 18:16:01 + -


Yeni Dünya Partisi Genel Başkanı Emanullah Gündüz Kanal Bitlis'e yaptığı açıklamada Yeni Anayasaya olan gerekliliği vurgulayarak Başkanlık Sistemine olan desteklerini ifade ettiler.


YENİ DÜNYA PARTİSİ GENEL BAŞKANI GÜNDÜZ, KANAL BİTLİS'E KONUK OLDU

Genel Başkan Emanullah GÜNDÜZ açıklamada şunlara yer verdi: “ Yeni Dünya Partisi olarak Yeniliğin ve gelişimin Partisiyiz biz yeni olan her şeye destek veririz çünkü biz gençler olarak geleceğin partisiyiz. Yeni Anayasa ve Başkanlık sistemi bizim yıllardır vurguladığımız ve istediğimiz iki yeniliktir. Parti olarak bu anlamda Türkiye geneli Başkanlığa destek programları yapacağız ve Bir ay önceden Karadeniz'de çalışmalara başladık Şuan Doğu Güneydoğu bölgesinde çalışmalar yapıyoruz. Adıyaman Malatya Gaziantep Şanlıurfa Mardin Van Hakkâri ve Muş'ta sonra Bitlis'teyiz. Bizim istediğimiz Güçlü, hızlı hareket eden bir siyaset ve Başkanlıktır. ”

 

Genel Başkan Emanullah GÜNDÜZ Anayasa ile ilgili olarak açıklamasında şunlara yer verdi: “ Yeni Dünya Partisi olarak 2014 yılında 729 maddeden oluşan Anayasa taslağımızı Meclis Başkanımıza ve ilgili mercilere ilettik. Türkiye’deki genel sorunların çözümünü içeren Anayasa taslağımızda tüm hayatı kapsayacak şekilde sade, anlaşılır ve öz ifadelere yer verdik. 15 Temmuz da darbeye darbe yapan bu millet artık darbe Anayasası ile yaşayamaz bu Anayasa bu millete şuan hakarettir. Yeni Anayasa çalışmalarında da elimizden geleni yapacağız.” 

 

Son olarak şunları ifade eden Gündüz: "Almanya Avrupa Hayır diyorsa bizim daha fazla EVET dememiz gerekir. Milli siyaset gereği bizim Hükümetimizi desteklememiz ve yapılan bu aşağılıkça diplomatik sapıklığı karşı durmamız gerekir. İçimiz rahat şekilde EVET diyoruz Bu konuda yapılan ahlaksızca siyasete alet olmuyoruz CHP yalanlarına halkımız itibar etmiyor." Dedi.
Editör: MUSTAFA YÜZERFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER KANAL BİTLİS Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • BİTLİS BELGESELİ
  BİTLİS BELGESELİ
 • ADİLCEVAZ BELGESELİ
  ADİLCEVAZ BELGESELİ
 • AHLAT BELGESELi
  AHLAT BELGESELi
 1. BİTLİS BELGESELİ
 2. ADİLCEVAZ BELGESELİ
 3. AHLAT BELGESELi
VİDEO GALERİ
YUKARI