Bugun...TATVANLI SPORCULAR 'ALTIN KEMER ŞAMPİYONASI'NA GİDİYOR

Tarih: 10-08-2016 17:54:43 Güncelleme: 11-08-2016 00:44:43 + -


Bitlis’in Tatvan İlçesindeki Muaythai Sporcuları, Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından 13 – 14 Ağustos tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenecek olan “Muaythai altın kemer şampiyonasında” ilçeyi temsil edecek.


TATVANLI SPORCULAR 'ALTIN KEMER ŞAMPİYONASI'NA GİDİYOR

Şampiyona hazırlıklarını Takım Antrenörleri Ömer Uğur eşliğinde Tatvan Kapalı Spor Salonunda sürdüren Tatvanlı sporcular, şampiyonadan derecelerle dönmeyi hedefliyor. Daha öncesinde elde ettikleri başarılara bir yenisini ekleme amacında olan sporcular, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından 13 – 14 Ağustos tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenecek olan “Muaythai altın kemer şampiyonasına ilçeden 4 sporcuyla katılım göstereceklerini belirten Takım Antrenörü Ömer Uğur, hedeflerinin iyi birer dereceyle ilçeye dönmek olduğunu söyledi.

Sporcuların daha öncesinde katıldıkları şampiyonalarda ilçeye birçok başarı gururu yaşattığını ifade eden Ömer Uğur, “Şampiyonaya 4 sporcu ile katılım sağlıyoruz. Bu anlamda sporcularımızdan Turgut Dağdağan 75 kiloda profesyonel maça çıkacak, Sporcularımızdan Cem Közenk gençler kategorisi 57 kilo, Emir Közenk ve Miraç Ölgen ise minikler kategorisi 36 kiloda yarışacak. Şampiyona için çalışmalarımız hummalı şekilde devam ediyor. Hedefimiz daha öncesinde ilçemize sayısız başarı kazandıran bu sporcularımızla şampiyonadan iyi birer derece ile dönmektir. Bu vesile ben tüm sporcularımıza başarılar dilerken, bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Murat Erkan’a, Bitlis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Medeni Öztaş’a, Tatvan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şahin Kardaş’a ve Tatvan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Kalendar’a teşekkür ediyorum.” diye konuştu.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER AHLAT Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • BİTLİS BELGESELİ
  BİTLİS BELGESELİ
 • ADİLCEVAZ BELGESELİ
  ADİLCEVAZ BELGESELİ
 • AHLAT BELGESELi
  AHLAT BELGESELi
 1. BİTLİS BELGESELİ
 2. ADİLCEVAZ BELGESELİ
 3. AHLAT BELGESELi
VİDEO GALERİ
YUKARI