Bugun...GÜNKIRI BELDESİNDE AK PARTİLİ SİYASETÇİLER COŞKUYLA KARŞILANDI

Tarih: 14-04-2017 13:19:37 Güncelleme: 14-04-2017 16:22:37 + -


16 Nisan Pazar günü yapılacak olan "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa Değişikliği halk oylaması" için seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.


GÜNKIRI BELDESİNDE AK PARTİLİ SİYASETÇİLER COŞKUYLA KARŞILANDI

16 Nisan Pazar günü yapılacak olan "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa Değişikliği halk oylaması" için seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Seçimin "Evet" cephesinde bulunan Ak Parti teşkilatları da pazar günü sandığa gidecek olan vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek yeni anayasanın gerekliliğini anlatıyor. Çalışmalar kapsamında dün Bitlis'in Günkırı Beldesine giden Ak Partili yöneticiler, belde halkı tarafından coşkuyla karşılandı. 

Günkırı Belde Başkanı İlhan Çetinsoy'un daveti üzerine beldeye ziyarete giden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Milletvekili Adayı Zeki Peker, Milletvekili Aday Adayı Ahmet Çelik, Ak Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanglay, Ak Parti Bitlis İlçe Merkez Başkanı Engin Güceoğlu, Ak Parti Güroymak İlçe Başkanı Öztürk Uğiş, Günkırı Taziye Evinde halkla bir araya geldi. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Günkırılılara halk oylamasında neden "Evet" denilmesi gerektiğini anlattıktan sonra yoğun katılımlarından dolayı belde halkına teşekkür etti. 

Bitlis'in en çok sevilen isimlerinden biri olan Milletvekili Adayı Zeki Peker'de vatandaşlarla selamlaştıktan sonra, taziye evi dışında "Evet Evet" diye tezahürat yapan çocukların içine katıldı. Çocuklar ile birlikte fotoğraf çektiren Peker, program sonrası parti yöneticileri ile birlikte Değirmendere(Mişakşen) köyüne ziyarete gitti.

 
Editör: MUSTAFA YÜZERFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER GÜROYMAK Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
  • BİTLİS BELGESELİ
    BİTLİS BELGESELİ
  • ADİLCEVAZ BELGESELİ
    ADİLCEVAZ BELGESELİ
  • AHLAT BELGESELi
    AHLAT BELGESELi
  1. BİTLİS BELGESELİ
  2. ADİLCEVAZ BELGESELİ
  3. AHLAT BELGESELi
VİDEO GALERİ
YUKARI