Bugun...BİTLİS PLATFORMU 1500 KİŞİLİK KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLEDİ

Tarih: 09-04-2017 17:00:00 + -


Bitlis Platformu, bugün sabah saat 09:00 da İstanbul Bağcılar Halk Sarayında 1500 kişilik kahvaltı ve "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa Değişikliği" halk oylaması için istişare programı düzenledi.


BİTLİS PLATFORMU 1500 KİŞİLİK KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLEDİ

Bitlis Platformu, bugün sabah saat 09:00 da İstanbul Bağcılar Halk Sarayında 1500 kişilik kahvaltı ve "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa Değişikliği" halk oylaması için istişare programı düzenledi.
Bitlis Platformunun organize ettiği programa Eski Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Eski Bitlis Milletvekili Vahit Kiler, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, BİGİAD Başkanı Zeki Peker, Bitlis Dernekler Federasyonu Başkanı Yaşar İzsiz başta olmak üzere çok sayıda siyasetçi, iş adamı, dernek başkanı ve İstanbul'da yaşayan Bitlisliler katıldı.
Sabah kahvaltısı ile başlayan programda Eski Bakan Eker, sahneye çıkarak Bitlislileri selamladı. Sohbet havası içerisinde  yaptığı samimi konuşmalarıyla Bitlislilerin gönlünde taht kuran Eker, neden "Evet" oyu kullanılmasının gerektiğini açıkladı.
Ak Parti Genel Başkanı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Eski Bitlis Milletvekili Vahit Kiler ve Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy'da sahneye çıkarak İstanbul'da yaşayan hemşerilerini selamladılar. Yapılacak olan seçimin önemini belirten siyasetçiler Eski Türkiye'nin artık kendi ayakları üstünde durması gerektiğini söylediler. 
Yoğun katılımın olduğu programın ev sahipliğini yapan Bitlis Platformu Başkanı Selim Korkmaz, programa teşrif eden herkese teşekkürlerini sunduktan sonra, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptıkları ve yapmayı planladıkları çalışmaları anlattı. "Üşüyen Çocuk Kalmasın" kampanyasıyla Bitlis'te zorlu koşullarda okula giden 10 bin öğrenciye ayakkabı ve mont yardımı yaparak, Bitlis için ne kadar faydalı bir platform olduğunu kanıtlayan Bitlis Platformu, Ramazan ayında Bitlis'in Tatvan ilçesinde Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy ile birlikte 10 bin kişilik iftar sofrası kuracaklarını dile belirtti. 
Program sonrası, Bitlis Platformunun Bağcılar'da "Bitlis Platformu Genel Merkez Binası" açılışı yapıldı.

Haberimizle ilgili foto galerimizi Haberim13.com facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 
Editör: MUSTAFA YÜZEREtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER KANAL BİTLİS Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • BİTLİS BELGESELİ
  BİTLİS BELGESELİ
 • ADİLCEVAZ BELGESELİ
  ADİLCEVAZ BELGESELİ
 • AHLAT BELGESELi
  AHLAT BELGESELi
 1. BİTLİS BELGESELİ
 2. ADİLCEVAZ BELGESELİ
 3. AHLAT BELGESELi
VİDEO GALERİ
YUKARI