Bugun...BİTLİS'İN ALTIN AYAKLARI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ İÇİN YOLA ÇIKTI

Tarih: 16-06-2016 14:39:55 Güncelleme: 17-06-2016 19:03:55 + -


Atletizm Fedarasyonu Faliyet Programı gereğince 18 haziran 2016 tarihinde Antalya'nın Akseki ilçesinde düzenlenecek olan Dağ Milli Takım seçmeleri için Bitlis'ten 25 sporcu ile katılmak üzere yola çıktı.


BİTLİS'İN ALTIN AYAKLARI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ İÇİN YOLA ÇIKTI

Atletizm Fedarasyonu Faliyet Programı gereğince 18 haziran 2016 tarihinde Antalya'nın Akseki ilçesinde düzenlenecek olan Dağ Milli Takım seçmeleri için Bitlis'ten 25 sporcu ile katılmak üzere yola çıktı

Atletizm Bitlis il temsilcisi Fadıl Kara haber sitemize yaptığı açıklamada 2015 yılında Dünya 1.si Ferhat Bozkurt Avrupada ülkemizi ve ilimizi temsil edecek .

Aynı tarihde İstanbul ilinde yapılacak olan Balkan Pist Şampiyon Milli Takım seçmelerine katılacak olan sporcularımızda bizleri en iyişekilde temsil edecekler.

18 haziran tarihlerinde yapılacak olan milli takım seçmeleri için bizlerden hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen sayın valimiz Ahmet Çınar,Vali yardımcılarımız Salih Altun ,Hakan Şeker ve  Bitlis Gençlik Spor İl müdürü Medeni Öztaş beye sporcularımız adına sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.

 Bitlis Atletizm il temsilcisi Fadıl Kara Sporcularımıza ve antrenörlerimize Güveniyoruz İnşallah Sporcularımızı Milli Takıma Kazandırmanın Mutluluğunu Yaşayacağız  diye konuştu
Editör: ENVER BAŞKANFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER MUTKİ Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • BİTLİS BELGESELİ
  BİTLİS BELGESELİ
 • ADİLCEVAZ BELGESELİ
  ADİLCEVAZ BELGESELİ
 • AHLAT BELGESELi
  AHLAT BELGESELi
 1. BİTLİS BELGESELİ
 2. ADİLCEVAZ BELGESELİ
 3. AHLAT BELGESELi
VİDEO GALERİ
YUKARI