Bugun...BİTLİS İL SAĞLIK MÜDÜRÜ HAKKINDA ŞOK İDDİA!

Tarih: 27-04-2017 19:09:42 Güncelleme: 28-04-2017 01:32:42 + -


Bitlis İl Sağlık Müdürü Koray Okur ve eşi olduğu iddia edilen M.Okur’un 17-25 Aralık sürecinden sonraki sosyal medya paylaşımları gün ışığına çıktı.


BİTLİS İL SAĞLIK MÜDÜRÜ HAKKINDA ŞOK İDDİA!

Bitlis İl Sağlık Müdürü Koray Okur ve eşi olduğu iddia edilen M.Okur’un 17-25 Aralık sürecinden sonraki  sosyal medya paylaşımları gün ışığına çıktı.

 

Haberim13.com ihbar hattına gelen paylaşımlara ait ekran görüntüleri, Cumhurbaşkanına, Hükümet ve Türkiye Büyük Millet Meclisine ağır hakaretler içeriyor.

 

Paylaşımların olduğu tarihte Ahlat Devlet Hastanesinde Başhekimlik yapan Dr. Koray Okur, geçtiğimiz yıl Ocak ayında Bitlis İl Sağlığı Müdürlüğüne atandı.Eşinin de ev hanımı olduğu belirtilen Okur çifti daha sonra sosyal medya hesaplarını kapattı. İhbar hattına gelen ekran görüntülerinde Dr. Koray Okur’un eşi M. Okur’un İl Sağlığı Müdürlüğüne atanan eşi için “Değerli eşime yeni görevinde başarılar diliyorum.” paylaşımından sonra hesapların daha önceki paylaşımların baş ağrıtmaması için pasifleştirildiği düşünülüyor. Okur’un bu iddialar hakkında nasıl bir açıklama yapacağı merakla bekleniyor.

 

 

 Kaynak: haberim13.com İhbar Hattı

Editör: MUSTAFA YÜZEREtiketler :
sezgin traş / 02-05-2017 08:19:00

Valla Bu adam orada hala nasıl oturuyor hayret il parti teşkilatına sormak lazım bir an önce kendisi ve ekibiyle görevden alınsınlar

merve balta tatvan / 30-04-2017 00:57:00

devletin koltuğunu işgal ediyorlar her türlü yolsuzluğu yapıyorlar sonrada paylaşım yapıyorlar kendileri bitliste çete oluşturmuşlar genel sekreter sağlık müdürü tatvan devlet hastanesi başhekimi yaşar akayFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER BİTLİS Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • BİTLİS BELGESELİ
  BİTLİS BELGESELİ
 • ADİLCEVAZ BELGESELİ
  ADİLCEVAZ BELGESELİ
 • AHLAT BELGESELi
  AHLAT BELGESELi
 1. BİTLİS BELGESELİ
 2. ADİLCEVAZ BELGESELİ
 3. AHLAT BELGESELi
VİDEO GALERİ
YUKARI