Bugun...ADİLCEVAZ BELEDİYE BAŞKANI NECATİ GÜRSOY "EVET" İÇİN ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Tarih: 09-04-2017 15:56:01 + -


Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Başkanlık Sisteminin Türkiye modeli olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin faydalarını anlatmak için mahalle toplantılarını ve ev ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.


ADİLCEVAZ BELEDİYE BAŞKANI NECATİ GÜRSOY

Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Ak Parti İlçe Başkanlığının düzenlediği programlara katıldı. İlk olarak Alacaatlı Mahallesinde ikamet eden mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Gürsoy, burada toplanan mahalle sakinlerine 16 Nisan da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin faydalarını anlattı. 

Daha sonra Atatürk Mahallesi sakinleriyle buluşan Gürsoy; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin genel faydalarını, bu sistemin nasıl işlediğini anlatarak, Türkiye’nin koalisyon döneminde çektiği sıkıntıları hatırlattı. 

Gürsoy yaptığı konuşmada; 16 Nisan’da halk oylamasında herkesin vatandaşlık görevi olarak sandığa gitmesini dile getirerek "Ülkemiz son 15 yıldır istikrarlı bir şekilde yönetiliyor. Buna hepimiz şahidiz. Yalnız istikrarımızı bozmak isteyenler var. Biz bu bozgunculara en iyi cevabı yine sandıkta vereceğiz. O yüzden kararımız net, oyumuz ’evet’ olmalıdır. Biz, millet olarak ülkemize sahip çıktığımız sürece birlik ve beraberliğimiz, İstikrarlı yürüyüşümüz, Yerli ve Milli Üretimimiz artarak devam edecek" dedi. 

Yapılan Konuşmanın ardından Başkan Gürsoy mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. 
Kaynak: http://www.adilcevazhaber.com/haber_detay.asp?haberID=1936

Editör: MÜJGAN BAĞATUREtiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER ADİLCEVAZ Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
VİDEO GALERİ
 • BİTLİS BELGESELİ
  BİTLİS BELGESELİ
 • ADİLCEVAZ BELGESELİ
  ADİLCEVAZ BELGESELİ
 • AHLAT BELGESELi
  AHLAT BELGESELi
 1. BİTLİS BELGESELİ
 2. ADİLCEVAZ BELGESELİ
 3. AHLAT BELGESELi
VİDEO GALERİ
YUKARI